Nd:YAG lazer nerelerde kullanılır?

Nd:YAG lazer nerelerde kullanılır? Nd:YAG lazer nerelerde kullanılır?, Nd:YAG lazer nerede kullanılır?, Nd:YAG lazer yüze uygulanır mı?, Nd:YAG lazer hangi kıl tipi?, Nd:YAG lazer kaç seansta biter?, Nd yag mı Alexandrite mı?

Nd:YAG lazer nerelerde kullanılır?

Nd:YAG lazer nerede kullanılır?, Epilasyonun yanı sıra damar ve leke tedavisinde kullanılan ND-Yag lazer, yüksek kaliteli lazer ışını üreterek vücudun tüm bölgelerindeki damar ve leke tedavisinde kullanılıyor.

Nd:YAG lazer nerede kullanılır?

Nd:YAG lazer nerede kullanılır?, Epilasyonun yanı sıra damar ve leke tedavisinde kullanılan ND-Yag lazer, yüksek kaliteli lazer ışını üreterek vücudun tüm bölgelerindeki damar ve leke tedavisinde kullanılıyor.

Nd:YAG lazer yüze uygulanır mı?

Nd:YAG lazer yüze uygulanır mı?, Nd:YAG Lazer Epilasyon Avantajları

Koltuk altları ve Genital bölgeler de dahil, vücudun tüm bölgesine uygulanabilir. Çok koyu cilt tiplerinde dahi kullanılabilir. Yüzeysel kılcal damar tedavisinde de kullanılabilir.


Nd:YAG lazer hangi kıl tipi?

Nd:YAG lazer hangi kıl tipi?, Erkeklerde üst kol, omuz ve sırt bölgesinde, kadınlarda ise yüz ve üst kol bölgelerinde etkilidir. ND Yag lazer koyu cilt rengindeki insanlar için bu saydığımız bölgelerdeki birinci tercihtir.

Nd:YAG lazer kaç seansta biter?

Nd:YAG lazer kaç seansta biter?, Cildin derin tabakalarına etki edebildiği için damar tedavilerinde de kullanılmaktadır. Varis ve kılcal damar tedavilerinde kullanılabildiği için çok yönlüdür. Açık veya kahverengi kıl tiplerinde, koyu renkli ciltlerde diğer lazer epilasyon cihazlarına göre daha başarılı sonuçlar alınabilmektedir.

Nd yag mı Alexandrite mı?

Nd yag mı Alexandrite mı?, Nd:YAG Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter? Nd:YAG lazer epilasyonda seans süresini işlemin yapıldığı yer ve kılların kalınlığı gibi birçok faktör belirler. Ancak genel olarak 6 ila 8 seans uygulama yapıldığı bilinmektedir. Koyu cilt yapısına sahip kişilerde bu süreler biraz daha yukarıya çıkabilir.

Nd YAG lazerden sonra yüz yıkanır mı?

Nd YAG lazerden sonra yüz yıkanır mı?, Cilt tipi buğdaydan esmere doğru giden hastalarda alexandrite lazer ciltte melanin pigmentini etkilediği için renk olarak açılma yapabilir. Bu da istenmeyen lekelere yol açar. Bu durumda öncelikle Nd Yag lazer seçilmesi daha doğru olur.

Cilt lekeleri için en iyi lazer hangisi?

Cilt lekeleri için en iyi lazer hangisi?, Lazer Epilasyondan sonra ılık bir duş alınabilir. Ancak lazer uygulanan bölgeye 1 hafta süreyle kese , peeling gibi cildi tahriş edecek uygulamalar yapmamalısınız. 3. Lazer Epilasyon uygulanan bölgede kişinin cilt hassasiyetine bağlı olmak üzere 1 saat ile birkaç gün sürecek kızarıklık olması normaldir.

Nd Yag lazer leke yapar mı?

Nd Yag lazer leke yapar mı?, "Günümüzde en başarılı leke tedavisi Q Switched Nd Yag lazer ile yapılmaktadır." Spectra Q Switched Nd Yag Lazerle leke tedavisi uygulanması esnasında lazer enerjisi, yoğun bir şekilde melanin içeren hücreler tarafından absorbe edilirken, diğer normal cilt renginde olan hücreleri hemen hemen hiç etkilememektedir.

Yüz için en iyi lazer hangisi?

Yüz için en iyi lazer hangisi?, Q-Switched Nd YAG Lazer İşlemi Sonrası Hastalarda Ne Gözlenir? Seans sonrası dövme üzerinde kabarma, su toplama veya kabuklanma görülebilir. Bu etki geçicidir ve iz bırakmadan kaybolur. Leke ve cilt yenileme işlemi sonrasında ise hafif kızarıklık görülebilir.

Nd Yag lazer hangi cihaz?

Nd Yag lazer hangi cihaz?, Yüz için en uygun olan lazer sistemi Nd-yag lazerdir.

Çünkü Alexandrite lazer yüz bölgesinde ince kıllar için kullanıldığında paradoksal kıllanma yapabilir.


Batıklar için hangi lazer?

Batıklar için hangi lazer?, Nd: YAG lazer epilasyon cihazı Alexandrite lazer epilasyon cihazı ve Diode lazer epilasyon cihazı gibi istenmeyen tüy probleminin giderilmesi amacıyla kullanılan bir cihazdır. Nd: YAG lazer 1064 nanometre dalga boyunda işlem yapan bir lazer epilasyon sistemidir.

Esmerler hangi lazeri kullanmalı?

Esmerler hangi lazeri kullanmalı?, Kalıcı sonuçlara sahip lazer epilasyon ile batık kıllardan kurtulabilirsiniz. Buz Lazer ağrısız olması ve kalıcı sonuçları ile günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemidir. Batık kıllardan kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz.