Özel bölge lazer epilasyon nasıl olur?

Özel bölge lazer epilasyon nasıl olur? Özel bölge lazer epilasyon nasıl olur?, Vajina içine lazer epilasyon yapılır mı?, Özel Bölge lazer kaç dk sürer?, Lazer özel bölge karartır mı?, Özel Bölge lazer riskli mi?, Her lazer öncesi jilet şart mı?

Özel bölge lazer epilasyon nasıl olur?

Vajina içine lazer epilasyon yapılır mı?, Bu bölgelerde kalıcı çözümler sunan özel bölge lazer epilasyon işleminde ilk olarak işlemden 1 gün önce kıllar jiletle alınır. Sonrasında ise işlem günü bölgede ağrı hissiyatı oluşmaması için, jel sürülür. Bu jel acı hissini en minimum düzeye çeker. Ardından makat, kasık ve genital bölgeye lazer ışınları verilir.

Vajina içine lazer epilasyon yapılır mı?

Vajina içine lazer epilasyon yapılır mı?, Bu bölgelerde kalıcı çözümler sunan özel bölge lazer epilasyon işleminde ilk olarak işlemden 1 gün önce kıllar jiletle alınır. Sonrasında ise işlem günü bölgede ağrı hissiyatı oluşmaması için, jel sürülür. Bu jel acı hissini en minimum düzeye çeker. Ardından makat, kasık ve genital bölgeye lazer ışınları verilir.

Özel Bölge lazer kaç dk sürer?

Özel Bölge lazer kaç dk sürer?, Genital Bölge İçin Lazer Epilasyon

Zamanla kıl köklerinin zayıflaması ve sonrasında tamamen yok olması lazer epilasyon işlemi ile mümkündür. Kadınlar için bikini (genital) bölgesinde yapılan lazer epilasyon işleminde üst kısımlardan daha iyi sonuçlar alınır fakat alt bölgelerde (labium) daha az sonuç alınmaktadır.


Lazer özel bölge karartır mı?

Lazer özel bölge karartır mı?, Bikini bölgesi lazer epilasyon için seanslarda süren işlemler alan dar olduğu için 10 ila 15 dakika arasında bitmektedir. Yine aynı bölge için yapılacak seans sayısı da kıl yoğunluğuna bağlı olarak 5 ila 6 seans kadardır. Seans aralıkları ise yaklaşık olarak 2 ay kadar sürmektedir.

Özel Bölge lazer riskli mi?

Özel Bölge lazer riskli mi?, Estetik ve plastik cerrahi uzmanları, genital bölge kararması için lazer ile renk açma işlemi yapabiliyor.

Her lazer öncesi jilet şart mı?

Her lazer öncesi jilet şart mı?, Özellikle genital bölgeye uygulanan lazerin tehlikeli olduğu söylense de uygulama derinin altına ilerlemediği için bölgeye herhangi bir zarar vermez. Cilt kanseri ile bilinen bir bağlantısı yoktur. Uygulanan diğer bölgelerde de lazer epilasyonun ispatlanmış bir zararı bulunmamaktadır.

Vajinal lazer kaç seansta biter?

Vajinal lazer kaç seansta biter?, Merhabalar, lazer epilasyon uygulamalarından önce kılların kısaltılması gerekir. Her seanstan önce kısaltma işleminin yapılması gereklidir. Kılların kısaltılması jilet yardımı ile yapılmalıdır ve ağda, cımbız gibi kılları kökünden koparan işlemler kesinlikle yapılmamalıdır.

Özel Bölge lazer kaç TL?

Özel Bölge lazer kaç TL?, Lazerle vajina gençleştirme, genellikle 3 seans halinde 4-6 hafta aralıklarla lazer uygulamarı yapıyoruz. Ağrı sızı olmadan, anestezi uygulamadan, hastaneye yatmadan sadece 15-20 dk süren konforlu işlemlerdir.

Özel Bölge epilasyon acıtır mı?

Özel Bölge epilasyon acıtır mı?, Genital Bölge Lazer Epilasyon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Genital lazer epilasyon işlemi sanılanın aksine acı hissi yaratmayan bir işlemdir. Bu nedenle asla endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü acı eşiğini en minimumda olması için uygulama öncesi jel işlemi uygulanmaktadır. Böylece hiç bir acı hissi oluşmamaktadır.


2 lazer arası kaç gün olmalı?

2 lazer arası kaç gün olmalı?, Genellikle tedavinin tamamlanması için cilt/kıl yapısı ve kişisel özelliklere bağlı olarak tedavi vücut bölgeleri için bayanlarda 4 – 6, erkeklerde 6 – 10 seansta tamamlanabilmektedir. Yüz bölgesinde 8 – 10 seans gereklidir. Lazer epilasyon seans araları vücut bölgelerinde 6 – 8 hafta, yüz bölgesinde 4 – 6 haftadır.

Lazer epilasyon acısı neye benzer?

Lazer epilasyon acısı neye benzer?, Lazer Epilasyonun verdiği acıyı tarif etmek gerekirse; bu bir yanık acısıdır. Sakın kızgın bir sobaya değdiğinizde ki yanık acısı ile kıyaslamayın. Sobaya değidiğinizde; acıyı hissedip çekme süresi yarım saniyenin biraz üstündedir. Lazer epilasyon cihazlarında çok daha kısa sürede atış sonlanır.

Lazerle vajina beyazlatma acıtır mı?

Lazerle vajina beyazlatma acıtır mı?, İşlem öncesi genital bölgede lokal anestezik etkili krem kullanılması oluşabilecek ağrı hissinin ortadan kalkmasına sebep olacaktır. Lazerle vajina beyazlatma işlemlerinde genel anesteziye gerek görülmemektedir. Genital bölge beyazlatma işlemi ağrısız ve acısızdır.

Lazer epilasyon hangi mevsimde yapılır?

Lazer epilasyon hangi mevsimde yapılır?, Yaz aylarında bronzlaşan cildin rengi sonbaharda açılır ve tüyler daha az görünür hale gelir. Ayrıca güneş ışığına maruz kalma süresi de kısalır. Bu nedenle, sonbahar aylarında lazer epilasyon yaptırmak, daha etkili sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.